Новини спорту. 10 травня. Іспанський “Атлетико” (Мадрид) став переможцем Ліги Європи з футболу. У фіналі на “Націонал Арені” в Бухаресті “Атлетико” виграв сьогодні у співвітчизників з “Атлетика” (Більбао) – 3:0.

"Атлетико" - чемпіон Ліги Європи

Обидві команди впевнено розпочали гру, не намагаючись у притаманних для фіналів матчах розвідати один одного. Клуби добре знайомі один одному в іспанському чемпіонаті. Перший гол у матчі з’явився вже на 7-ій хвилині. Фалькао прийняв гарний пас в штрафній суперника, взяв гру на себе, вміло розхитав захисника і делікатно закрутив м’яч у дальній кут воріт.

Після першого голу мадридці дещо віддали ініціативу команді з Більбао. Проте баскам не вдалося скористатися своїми моментами і на 34-ій хвилині вони знов пропускають від Фалькао.

У другому таймі мадридці свідомо віддали м’яч супернику і зосередили сили на захисті власних воріт. Вийшло це у “матрацників” чудово – Льоренте виявився закритий, а в парі моментів іншим гравцям басків не вистачило точності. А за 5 хвилин до кінця матчу мадридці покарали суперників за захопленість атакою – бразилець Дієго увійшов в штрафну, знову залишив не при справах двох захисників і з гострого кута відправив м’яч у дальній кут – 3:0.

“Атлетико” – “Атлетик” – 3:0

Голи: Фалькао, 7, 34, Дієго, 85

“Атлетико”: Куртуа, Годін, Філіпе, Міранда, Маріо, Туран (Домінгес, 90 +3), Габі, Дієго (Коке, 90), Хуанфран, Адріан (Сальвіо, 88), Фалькао

“Атлетик”: Іраїсос, Ауртенече (Гомес, 46), Амореб’єта, Іраола, Ітурраспе (Перес, 46), Еррера (Токеро, 62), Мартінес, Сусаета, Де Маркос, Муньяін, Льоренте