Новини технологій. 8 травня. Apple розкрила назву iPhone нового покоління, подавши заявку на відчуження прав третьої сторони на веб-сайт iPhone5.com.

макет iPhone 5
Новий iPhone можуть назвати iPhone 5

Про це повідомляє офіційний сайт Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO), в яку був спрямований офіційний запит.

Проте новий iPhone може називатися і просто як “The new iPhone” так, як вказує нова схема позначень, яку Apple прийняла разом із запуском нового покоління iPad в березні цього року. Замість того, щоб називати планшетний комп’ютер iPad 3, компанія просто назвала його “Новим iPad”.

В даний час на iPhone5.com розташований невеликий форум, присвячений обговоренню iPhone 4S і можливих функцій iPhone 5. На ресурсі зареєстровано 308 користувачів, створено 21 тем і залишено 95 повідомлень.

Примітно, що серед нових тем з’явилися теми під назвою: “Просимо допомоги у боротьбі (з Apple)” і “Опитування: чи повинна Apple отримати право на домен iPhone5.com“.

Зазначимо, що домени iPhone.com, iPhone4.com і iPhone4S.com вже належать “яблучній” компанії з Купертіно і перенаправляють відвідувачів на її офіційний сайт.

Адреса iPhone4.com куплена Apple в липні 2011 р. через рік після виходу мобільного в продаж (домен нібито обійшовся Apple приблизно в $1 млн).

У свою чергу iPhone4S.com відібрали у кіберсквотерів – за допомогою тієї ж WIPO. Скарга була направлена ​​в організацію на початку листопада минулого року і вже в кінці місяця сайт був у розпорядженні “яблучної” компанії. З нього також виконується переадресація.

Apple не належать адреси iPhone3G.com, iPhone 3GS.com, а також iPhone6.com, iPhone7.com, iPhone8.com, iPhone9.com, iPhone10.com і так далі.

Згідно з неофіційними даними, новий iPhone буде укомплектований 4-дюймовим дисплеєм і мати більш тонкий корпус з металевою задньою стінкою, як в iPod touch. Анонс пристрою очікується в червні 2012 р. на щорічній конференції Apple WWDC або восени поточного року.

За матеріалами CNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.