Новини технологій. 14 травня. Компанія Apple прибрала згадку про підтримку новим планшетом iPad мереж четвертого покоління з ряду своїх регіональних сайтів.

Перейменувати пристрій довелося через скарги користувачів

Якщо раніше варіант планшета з модулем LTE позначався на сайті Apple як “iPad Wi-Fi + 4G”, то тепер він змінив назву на “iPad Wi-Fi + Cellular” (в перекладі – “iPad з підтримкою стільникових мереж”).

Під новою назвою пристрій фігурує на сайтах Apple в Австралії, Великобританії, В’єтнамі, Гонконгу, Ірландії, Канаді, Малайзії, Новій Зеландії, ОАЕ, Сінгапурі, США і Таїланді.

“Перейменувати” пристрій компанії Тіма Кука довелося через скарги користувачів. Новий iPad може підключатися до мереж четвертого покоління, але тільки в США і Канаді. Жителям інших країн доводилося задовольнятися 3G-з’єднанням, хоча в рекламі планшета і на сайті Apple згадувалося слово “4G“.

Реклама iPad привернула увагу регуляторів в декількох країнах. Власні розгляди ініціювали Комітет з реклами Великобританії (ASA) і Австралійська комісія з конкуренції і споживачам (ACCC).

iPad останнього покоління підтримує мережі, розгорнуті на частоті 700 і 2100 мегагерц. Вони поширені в Північній Америці.

Планшет iPad третього покоління був представлений 7 березня 2012 року. Крім підтримки LTE, однією з особливостей пристрою є дозвіл екрану – 2048 на 1536 пікселів.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.