Новини України. 29 травня. Андріївський узвіз прийняв перших туристів, і бруківка не витримала.

Оновлений Андріївський узвіз не витримав натиску туристів

У понеділок бруківку подекуди познімали і перекладають знову. Офіційне відкриття Узвозу призначили на наступні вихідні – до того часу усі недоліки обіцяють виправити.

Будівельники гатять молотами по щойно вкладеній бруківці та пояснюють, що деяке каміння після двох днів експлуатації повилазило вище належного рівня.

“Тут, як клали каміння, ще не було залито бетоном, не пророблені шви. Машини їздять, рухають каміння і воно перевертається“, – роз’яснив будівельник.

На тротуарах справи не ліпші. Плитка не тримається, роз’їжджається під ногами. Майстри пояснюють це складним терміном “перегоріла гарцовка”.

“Це суміш цементу з піском. Вона має бути сирою, а коли її клали було жарко і вона перегоріла”, – зазначили будівельники.

Попри перегорілу гарцовку та таблички, що попереджають про небезпеку, на Андріївський повернулися туристи, торговці сувенірами та народні майстри.

Тим не менш будівельники працюють не вельми охоче. Вони впевнені, що через неправильно зроблені водостоки, які виконроб не хоче перероблювати, краще не стане. Від цього може постраждати музей Булгакова, співробітники якого переконані, що дощівка збиратиметься у їхньому підвалі.

Також Андріївський дивує пофарбованими фасадами деяких будинків – яскравіше, ніж було досі. Ті, де фарбуванням нічого не можна було вирішити, завішали будівельними сітками із зображеннями фасадів – таких, якими вони мали б бути. Чи стануть колись намальовані будинки справжніми, столичні чиновники не певні. Для деяких і досі немає проектів реставрації. Реконструкція зруйнованих найбільше коштуватиме стільки ж, як будівництво нових.

На реконструкцію Узвозу вже витратили близько 70 мільйонів гривень. Найбільше пішло на заміну мереж та придбання матеріалів. Увесь ремонт затівали під футбольний чемпіонат. Чи не забудуть про Андріївський після свята – питання найближчих місяців.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.