Новини України. 28 травня. У минулі вихідні в рамках святкування Дня Києва відбулося відкриття оновленого Андріївського узвозу та Музею історії столиці.

Андріївський узвіз нарешті відкрили

Нагадаємо, спуск був закритий на реконструкцію у вересні минулого року. Проект передбачав ремонт аварійних будівель та інженерних мереж, оновлення фасадів будинків та легалізацію вуличної торгівлі, повідомляє Комерсант.

На сьогоднішній день роботи з укладання бруківки завершені. Протягом наступного тижня будівельники закінчуватимуть реконструкцію узвозу, щоб встигнути до урочистого відкриття, запланованого на 3 червня.

Незважаючи на незакінчені роботи та наявність в підворіттях будівельної техніки, в неділю на Андріївському узвозі було людно. Одного дня вистачило, щоб на вимощених жовтою плиткою тротуарах з’явилися дірки, оскільки бруківка виявилася недостатньо укріплена.

Частина фасадів як і раніше затягнута банерною тканиною. Від очей пішоходів огороджена і територія, на якій раніше знаходилися три будівлі фабрики “Юність”. Нагадаємо, їх демонтаж на початку квітня і плани будівництва на цьому місці бізнес-центру стали причиною проведення численних акцій протесту.

На думку одного з громадських захисників Андріївського узвозу Владислави Осьмак, на узвозі “нарешті відчувається життя”.

“Мені дуже все сподобалося, особливо та атмосфера, яка панувала на Андріївському, – поділилася вона своїми враженнями. – Але у мене все-таки залишилися питання з приводу колірного рішення спуску – там стало занадто багато жовтого кольору. Але ці питання я переадресую проектувальникам після закінчення робіт, може бути, можна буде щось змінити”.

Крім Андріївського узвозу, 27 травня відкрили і Музей історії Києва. На церемонії його відкриття голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов повідомив, що проект був повністю здійснений за рахунок меценатів – близько $ 50 млн було витрачено на те, щоб викупити будинок по вулиці Б. Хмельницького, 7 і завершити будівництво. Перша повноцінна експозиція в музеї буде готова до Дня незалежності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.