Новини України. 3 травня. Активістки жіночого руху FEMEN на станції метро «Хрещатик» провели свою чергову акцію протесту.

«Увага! Закладена секс-бомба!»

Цього разу в немилість дівчатам потрапили українські спецслужби, які на теракти в Дніпропетровську відповіли лише ліквідацією сміттєвих урн.

Як повідомили учасниці руху, вселити світові «криваві уявлення про Україну нікому не вдасться». На їхню думку, справжня бомба, яка може спотворити велику кількість молодих українок, – патронована владою секс-індустрія.

Також активістки руху відзначили, що три роки тому під їх тиском в Верховну Раду був внесений законопроект, головна мета якого «захистити українок від секс-індустрії шляхом криміналізації не повії, а її клієнта, проте він досі знаходиться на розгляді».

Під час акції активістки пробували перекрити вхід на станцію метро «Хрещатик» за допомогою червоно-білої стрічки і викрикують гасла «Увага! Закладена секс-бомба!»

Акція дівчат припала до вподоби далеко не всім пасажирам столичної підземки: одна з п’ятьох учасниць акції отримала травму під час протесту. За попередньою інформацією, її в груди вдарив один з пасажирів метро. Їй була викликана «швидка допомога».

Цікаво також відзначити, що співробітники правоохоронних органів не вшанували увагою «перформанс» FEMEN.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.