Новини технологій. 7 травня. Компанія Adobe випустила оновлення безпеки, що закриває критичну уразливість в одному з її найпопулярніших продуктів – Flash Player.

Adobe випустила оновлення безпеки для Flash Player

Успішна експлуатація уразливості хакерами призводить до неправильної роботи Flash Player, в результаті якої кіберзлочинець може отримати контроль над комп’ютером, який атакується.

Компанія випустила оновлення відразу для всіх платформ, для яких існує Flash – для Windows, Mac, Linux, а також для Android 2.x, 3.x і 4.x, хоча поки відомо про реальні атаки через знову виявлену уразливість лише на одну з них.

“Поки є повідомлення про те, що зловмисники використовують уразливість, яку закриває це оновлення, при атаці на користувачів ОС Windows через браузер Internet Explorer. Інформація про атаки на інші платформи поки немає, але Adobe рекомендує користувачам оновити ПО Flash Player”, – Йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

Щоб оновити ПЗ для Windows, користувачам рекомендовано прийняти пропозицію автоматичної системи оновлення Adobe, якщо вона встановлена ​​на ПК, або зайти на сайт Adobe і завантажити оновлення звідти. Користувачі Mac можуть завантажити нове ПЗ через вбудовану функцію оновлень, яка є в ПО флеш для цієї платформи. Власникам Android-пристроїв оновлення доступне в інтернет-магазині додатків Google Play, а програвач флеш-пам’яті, вбудований в браузер Google Chrome, оновиться автоматично.

Adobe Flash Player є вкрай популярним серед хакерів об’єктом для атак. Цьому посприяла велика поширеність даного ПО, а також особливості його роботи, які дозволяють за допомогою шкідливого коду вносити зміни у функціонування операційної системи. Найчастіше кіберзлочинці використовують уразливості у флеш для отримання контролю над комп’ютером, який атакується, і завантаження на нього додаткового шкідливого програмного забезпечення.

Проблеми з флеш змушують Adobe поступово відмовлятися від розробок у цій галузі, і переходити до більш перспективних. Зокрема, в листопаді минулого року компанія повідомила про припинення розробки нових версій мобільного Flash. З тих пір випускаються лише оновлення безпеки версій ПО для мобільних платформ. Замість цього компанія концентруватиметься на розробці додатків на базі середовища Adobe Air і стандарту HTML5. При цьому Adobe продовжить розробку флеш для десктопів, однак, на думку експертів, у майбутньому може відмовитися і від цього.

Компанія Adobe Systems була заснована в США в 1982 році і спеціалізується на створенні ПО для видавничої справи, а також для професійної обробки фото і відео.

За матеріалами РИА НОВОСТИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.