Новини світу. 4 травня. Житель Австралії 97-річний Алан Стюарт закріпив за собою титул найстаршого випускника вищого навчального закладу.

Алан Стюарт не може подолати жагу до знань

Стюарт, який проживає в місті Лісмор, в п’ятницю отримує ступінь магістра з медицини в університеті SCU в штаті Новий Південний Уельс.

Стюарт утримує незвичайний титул найстаршого випускника вузу протягом п’яти років. У 2006 році він потрапив до Книги рекордів Гіннеса, після отримання юридичної ступеня.

За словами лектора університету SCU Соні Брауні, в основному її літній студент здобував освіту заочно, ведучи переписку через інтернет.

Свій перший диплом з університету Стоматології Сіднея Стюарт отримав в 1936 році. Потім він отримав докторський ступінь з стоматологічної хірургії в Чикаго. Після цього Стюарт довгий час працював за фахом у Лондоні, Сіднеї та в населених районах на півночі Нового Південного Уельсу, а потім на 90 році життя вирішив знову вступати до університету.

Сам Стюарт вважає, що отримання нової професійної освіти для нього буде достатньо. За його словами, він так думав і після отримання третього диплома в 2006 році.

“Ніколи не пізно удосконалити ваш мозок, зробити виклик собі, щоб чогось досягнути і завести нових друзів”, – сказав Стюарт.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.