Новини України. 14 травня. Співробітниця братів Капранових зникла після зустрічі із керівником управління культури Київської міськдержадміністрації Світланою Зоріною.

Галина Головачова (фото Вконтакте)

Про це брати Капранови пишуть на своїй сторінці у Facebook.

Головачова Галина є арбітражним керуючим у справі про банкрутство ТОВ “Міжнародна книга”, яким володіла і яке досі очолює Зоріна Світлана Іванівна, суміщаючи цю посаду із посадою в КМДА“, – пишуть Капранови.

ТОВ “Міжнародна книга” заборгувало компанії письменників понад 300 тисяч грн. і зникла. Після довгих пошуків братам Капрановим вдалося домогтися зустрічі із Зоріною і вона погодилася компенсувати борг компанії із власних грошей.

“Сьогодні Галина Головачова пішла на зустріч, на якій мала отримати гроші та підписати відповідні документи. Як повідомили свідки, при виході з офіса на вул. Еспланадній вона була зупинена невідомими, які відрекомендувалися співробітниками правохоронних органів. Вони почали розмову з Головачовою. Коли вона сказала, що зараз приїде адвокат, невідомі силоміць посадили її в машину і повезли у невідомому напрямку”, – розповідають автори повідомлення.

Вони відзначають, що наразі зусилля адвокатів марні.

“У жодних слідчих ізоляторах слідів Головачової не знайдено. Ми вважаємо, що вона стала жертвою викрадення з метою шантажу, до організації якого причетна Голова управління культури КМДА Зоріна Світлана Іванівна“, – відзначають брати Капранови.

У жінки вдома дитина.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.