Новини України. 12 травня. 49 вихованців Курязької виховної колонії імені А.С. Макаренка отримали атестати про загальну середню освіту.

29 вихованців колонії матимуть можливість вступити до ВНЗ

Загалом у школі навчається 154 вихованці. 18 червня 29 вихованців колонії зможуть скласти зовнішнє незалежне оцінювання та матимуть можливість вступити до ВНЗ.

На сьогодні тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання вже надруковані.

В свою чергу, голова Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Максим Луцький переконаний, що необхідно підвищувати якість зовнішнього незалежного оцінювання та більш об’єктивно підходити до оцінки знань абітурієнта.

“Ми говоримо про це постійно, що якість ЗНО треба підвищувати. Ми говоримо про це, але щорічно це відбувається як експеримент над абітурієнтами: то були складні тести з історії, то були складні тести з англійської мови тощо. А це все може повернути не в той бік майбутнє молодої людини, яка могла б пов’язати своє майбутнє з тим чи іншим університетом, де б хотіла навчатися.

Тому те, що ми повернули зараз авторитет середньої школи та вчителя шляхом врахування середнього балу атестата до двохсот балів плюс ЗНО, – це буде тією компенсаторикою, яка буде об’єктивніше показувати знання абітурієнта”, – зазначив парламентарій.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.