Новини України. 14 травня новий термінал Міжнародного аеропорту “Донецьк” здадуть в експлуатацію.

14 травня відкриють новий термінал Міжнародного аеропорту "Донецьк"

Урочистості з цього приводу відбудуться за участі Президента України Віктора Януковича, Віце-прем’єр-міністра України – міністра інфраструктури Бориса Колеснікова та інших почесних гостей, повідомили в Мінінфраструктури України.

Термінал має сім поверхів, з них три – основні. Пропускна спроможність нового терміналу – 3 тис. 100 пасажирів на годину.

В аеровокзальний комплекс, що вводиться в експлуатацію, окрім самої будівлі терміналу, також входить автостанція, триповерховий паркінг на 605 машин (з них 31 паркувальне місце – для малорухомих груп пасажирів), відкриті паркінги на 1004 машини, автобусні стоянки на 20 автобусів. Термінал з’єднаний з паркінгом двома критими галереями. До будівлі примикає естакада.

Відтак із введенням нового терміналу Міжнародний аеропорт “Донецьк” отримає повний авіаційний комплекс: в рамках реконструкції аеропорту, окрім нового терміналу, побудована нова штучна злітно-посадкова смуга – найкраща в Європі, здатна приймати будь-які види літаків, включаючи Boeing-747 та Airbus-380. Також в Донецьку зведена найвища в Україні аеродромно-диспетчерська вежа – 52 метри.

Введення в експлуатацію цих об’єктів дозволяє аеропорту приймати всі види літаків практично при будь-якій погоді і в цілому забезпечити обслуговування зростаючого пасажиропотоку.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.