Новити технологій. 2 квітня. iPhone 4S чудово підходить для професійної журналістики.

Журналісти USA Today беруть на озброєння продукцію Apple
Журналісти USA Today беруть на озброєння продукцію Apple

Журналісти одного з найбільших новинних медіа-холдингів Заходу будуть поголовно оснащені останніми смартфонами від Apple. Причини того буквально лежать на поверхні.

Група компаній Gannett (USA Today, USA Weekend та ін.), що займається журналістською діяльністю, оголосила про оснащення тисячі своїх співробітників новими iPhone 4S. У число «щасливчиків» потрапили репортери і журналісти друкованих видань – одним словом, фронтмени інформаційного фронту. Це рішення спочатку було прийнято ще в грудні, але тепер в цю ініціативу будуть включені і нові айпеди. Завдяки покращеній камері та величезному видошукачу, планшетники знадобляться в нелегкій справі журналістів.

Більше того, самі пристрої будуть містити кілька попередньо встановлених програм. Це iMovie для швидкого редагування роликів, Splice для більш ретельного монтажу, Brightcove’s Mobile Upload для завантаження матеріалів на сервера Gannett’s і Qik для швидкої організації прямих відеотрансляцій. Додатково журналістам будуть доступні спеціалізовані аксесуари, типу штативів і навіть професійної оптики, що приєднуються до корпусу iPhone.

Кращої реклами для фотокамери в 4S і не придумаєш … 😉

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.