Новити нерухомості. 19 квітня. Статус зобов’язує російських багатіїв купувати престижне житло за величезні гроші, пише італійське видання La Repubblica.

ЖК «Нова Остоженка»
ЖК «Нова Остоженка»

У Росії є 100 найдорожчих будинків у світі. Величезні та виблискуючі апартаменти, на березі Москви-ріки з видом на парки, що розкинулися поряд з будинками, в яких свого часу жили діячі російської культури, а в даний час перетвореними в музеї “, – пише видання.

Світова фінансова криза ніби й не торкнувся Росію. За даними, опублікованими у столичних виданнях, 100 найбільш ексклюзивних у світі об’єктів нерухомості перебувають в елегантних кварталах Москви: на Остоженці в 200 м від Кремля, на історичному Арбаті, де розташовується будинок Булгакова, автора” Майстра і Маргарити “, на Кутузовському проспекті, на Патріарших ставках. Але ці апартаменти недоступні для простих смертних. Ціни досягають 42 тисяч доларів за квадратний метр. Але можуть досягати і 82 тисяч. Це означає, що за квартиру в 260 квадратних метрів треба заплатити 11 мільйонів. Мова йде про старі, але перебудовані будинки, оснащені найсучаснішим обладнанням, дуже часто італійського виробництва.

У Росії, перш за все в Москві і Санкт-Петербурзі, афішування багатства є частиною способу життя для дуже багатьох людей. Система символів має свою вагу і своє призначення – щоб бути прийнятим в певні кола, щоб укладати угоди, гідні небагатьох магнатів.

На останок, неабияке здивування викликають цифри перших трьох місяців цього року: агентства-посередники завантажені роботою, продажі будинків класу люкс збільшилися на 18%.

За матеріалами La Repubblica

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.