Новини світу. 15 квітня. Для 56% жителів Латвії важливіше збереження максимального суверенітету країни, ніж більш тісна інтеграція в ЄС і НАТО.

В Латвії не хочуть ще тіснішої інтеграції в ЄС

Такими є дані опитування, проведеного соціологічним центром SKDS на замовлення інституту консервативних ідей Populares Latvija.

Під час опитування 24% респондентів відповіли, що для них важливіше більш тісна інтеграція держави в міжнародні структури та організації.

Данні соцопитування показали, що за максимальне збереження суверенітету частіше виступають консервативні латвійці – 61%. У цій групі тільки 20% підтримують більш тісну інтеграцію в міжнародні структури.

В групі, де не домінують явно виражені консервативні або ліберальні настрої, це співвідношення склало 53% і 26%, а в групі ліберальний латвійців тільки 45% виступають за максимальний суверенітет, а 39% – за більш тісне співробітництво з міжнародними структурами.

Опитування не виявило значних відмінностей думок між латишами і російськомовними. Серед латишів максимальну незалежність Латвії підтримують 54%, а серед російськомовних – 59%. За більш тісну інтеграцію в міжнародні структури виступають 27% латишів та 20% російськомовних.

За матеріалами delfi

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.