Новини світу. 20 квітня. Житель Індіанаполіса Джастін Непп (Justin Knapp) став першою людиною, яка внесла до “Вікіпедії” більше мільйона правок.

Вікіпедія
До редагування онлайн-енциклопедії Непп приступив 6 березня 2005

До редагування онлайн-енциклопедії Непп приступив 6 березня 2005. Дата вказана на його особистій сторінці в “Вікіпедії”, де він виступає під ніком koavf.

Виходячи з цього, виходить, що Непп вносить в енциклопедію в середньому 385 правок в день (без урахування виправлень, які він додав у ролі анонімного користувача).

Неппу 30 років, і він навчався в Університеті Індіани, де отримав ступінь з філософії та політології. Освіта визначило коло його інтересів: найчастіше він вносить правки в статті про політику, філософію і масову культуру.

Відповідаючи на вітання інших редакторів “Вікіпедії” на сторінці обговорень, Непп написав, що до участі в проекті його підштовхнула раптова втрата роботи.

Другим у рейтингу найбільш плідних редакторів англомовної “Вікіпедії” став Ніл Едвардс (Neil Edwards) з ​​Уельсу. Він вніс більше 625 000 правок.

“Вікіпедія” заробила в 2001 році. За наповнення енциклопедії інформацією відповідають редактори-добровольці, число яких в усьому світі перевищує 90 тис. “Вікіпедія” займає п’яте місце в списку найбільш відвідуваних в світі сайтів.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.