Новини здоров’я. 26 квітня. Втома, лінь або брак часу – далеко не найголовніші причини, через які жінки не хочуть одягати спортивний костюм і бігати підтюпцем, щоб скинути зайву вагу.

Жінкам не подобається відчувати, як труситься їх жир

Як показало нове дослідження, дев’ять з десяти жінок занадто сильно соромляться свого власного тіла, щоб комфортно займатися фізкультурою на свіжому повітрі.

Саме через відчуття неприязні по відношенню до свого зовнішнього вигляду жінки вважають за краще або займатися спортом в більш відокремленій обстановці, або не займатися взагалі.

Найбільше жінки соромляться, що оточуючі помітять, як трясеться їх жир під час бігу. В цьому зізналися 60% учасниць опитування. Більше 50% розповіли, що не займаються фізкультурою на вулиці, оскільки там занадто світло і всі їх недоліки занадто добре видно іншим людям, незважаючи на те, що фізична активність на свіжому повітрі піднімає настрій.

Між тим, рівень упевненості в собі серед сучасних жінок перебуває на дуже низькій відмітці. Лише 13% жінок вважають себе привабливими, а кожна четверта заявила, що окрім неї самої ніхто не змушує її соромитися своєї зовнішності.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.