Новини здоров’я. 21 квітня. Надмірне вживання безалкогольного газованого напою Coca-Cola могло стати причиною смерті 30-річної новозеландки Наташі Харріс, вважають лікарі.

Coca-Cola пиво
У жінки розвинулася серйозна залежність від напою

Харріс, у якої залишилося восьмеро дітей, померла в 2010 році в результаті серцевого нападу.

Відповідно до опублікованого минулого тижня звіту патологоанатома, причиною нападу могла стати гіпокаліємія, спричинена надмірним вживанням безалкогольного напою і браком поживних речовин в раціоні покійної.

Крім того, експерти встановили вкрай високий вміст кофеїну в організмі жінки.
Родичі загиблої відзначають, що в день Харріс могла випивати близько 10 літрів Coca-Cola.

“Перше, що вона робила вранці – випивала Coca-Cola, яку тримала біля ліжка, останнє, що вона робила перед сном – знову випивала Coca-Cola. У неї розвинулася залежність від напою. Якщо з якоїсь причини вона не могла її випити у неї починали тремтіти руки”, – розповів чоловік Харріс.

Нездорова пристрасть до напою, однак, не викликала занепокоєння у родичів жінки.

“Нам не могло прийти в голову, що це може завдати такої шкоди здоров’ю, адже це просто газований напій і на етикетці немає попередження про можливу шкоду здоров’ю”, – пояснює свекруха Харріс.

Представники Coca-Cola Co., в свою чергу заперечують, що причиною смерті Харріс могло стати вживання їх продукції. У доповіді патологоанатома не вказується, який саме продукт призвів до надлишку кофеїну в організмі Харріс. Крім того, дієта з недостатнім вмістом поживних речовин і вживання будь-якої рідини, навіть води, в такому великому обсязі, могли призвести до подібних сумних наслідків.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.