Новини України. 26 квітня. Відео. Мама жінки, що народилася без рук, лише мріяла про таку щасливу долю для своєї доньки.

Віра Омельчук усе робить ногами

Тридцятирічна жінка з Тернопільщини, яка нещодавно народила дитину, з материнськими обов’язками справляється без рук. Віра Омельчук усе робить ногами.

Жінка, яка народилася без верхніх кінцівок, нині щаслива дружина і мама. Вона моторна, доглянута і реалізована. Її ранок розпочинається з косметички. Молода мама Віра вправно жонглює косметикою – макіяж наносить ногами.

Зі своїм майбутнім чоловіком Віра зустрічалася п’ять років. Коли дізналася, що вагітна, навіть не сумнівалася, що дасть раду малечі. Поміняти підгузок без рук для неї – дрібниця. Півторамісячна Евеліна навіть без колисання засинає біля мами вмить.

Поки чоловік на роботі, а малеча спить, Віра порається по господарству та вишиває – теж ногами. Вірина мама Антоніна Степанівна розповіла, що лише мріяла про таку щасливу долю для найменшої доньки, яка народилася без рук. Думала, доведеться все життя доглядати за дівчиною. Нині визнає, що Віра навчилася ногами виконувати хатню роботу ліпше, ніж вона руками.

Антоніна Степанівна певна, що саме працьовитістю та доброю вдачею Віра заслужила жіноче щастя. Онучка народилася цілком здоровою. А поки Евеліна підростає, Віра вже думає про ще одну дитину. Вона переконана, що без проблем справиться і з двома малюками.

ВІДЕО

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.