Новини України. 20 квітня. Слідство у справі про вбивство бізнесмена Геннадія Аксельрода рухається хибними шляхами.

Корбан: слідство рухається неправильним шляхом

Про це в сказав голова наглядової ради компанії “Славутич-Капітал”, партнер Аксельрода Геннадій Корбан в інтерв’ю “Українській правді”.

“Замість того, щоб займатися справжніми версіями, міліція відпрацьовує безглузді та непотрібні версії, вилучає якісь документи”, – сказав він.

Він навів приклад роботи слідчих. Наступного дня після трагедії ті протримали дружину та доньку вбитого Аксельрода на допиті протягом чотирьох годин.

“Це не є свідомими діями, це саме непрофесіоналізм. Вже два роки вони не хочуть чути того, що ми їм кажемо. Вони відпрацьовували побутові версії, версії пов’язані з внутрішніми відносинами”, – зазначив він.

Корбан нагадав, що перший замах стався 17 вересня 2010 року, коли його разом з Аксельродом було підірвано на терасі ресторану посеред Дніпропетровська.

“Я не хочу озвучувати прізвища. Але я знаю, що замовник цього вбивства знаходиться у США та сидить у тюрмі”, – сказав Корбан.

За словами Корбана, слідчі Служби безпеки України працюють набагато ефективніше. 2006 року, коли було обстріляно автомобіль підприємця, саме слідчі СБУ провели розслідування, і з’ясували, що замах здійснювали ті ж самі люди, що причетні до вбивства російської журналістки Ганни Політковської.

Але, на жаль, зараз немає процесуальних підстав для того, щоб передати цю справу на розслідування СБУ.

Як відомо, Геннадій Аксельрод був убитий в Дніпропетровську 14 квітня близько 17.00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.