Новини України. 21 квітня. Екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко могла не давати згоди на переїзд в ЦКЛ «Укрзалізниці», куди її вчора ввечері перевезли з Качанівської виправної колонії.

Зараз завдання захисту - дізнатися про стан Тимошенко

Про це кореспонденту ГолосUA заявив захисник Тимошенко Сергій Власенко.

«У мене серйозні сумніви в тому, що була згода Тимошенко. У мене серйозний сумнів в тому, що це була добровільна згода, якщо така взагалі була», – заявив захисник.

За його словами, вчора він спілкувався з Тимошенко, і вона не збиралася давати згоду на переїзд до лікарні, поки не побачить висновки німецьких лікарів про заснування. Висновок медиків Власенко отримав уже після зустрічі з підзахисною

«Лікарня має достатньо умов для реабілітації пацієнтів з проблемами міжхребцевих дисків, але з урахуванням особливих проблем пані Тимошенко, а також її особливої ​​особистої історії хвороби не здається ймовірним, що терапія там буде успішною», – зачитав він висновки фахівців з клініки «Шаріте».

За його словами, зараз завдання захисту дізнатися про стан Тимошенко. При цьому він підкреслив, що екс-прем’єр категорично проти будь-яких інвазивних процедур.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.