Новини технологій. 24 квітня. Збільшена нагорода для тих, хто знайде помилки, які хакери можуть використовувати для кібер-атак на сервіси інтернет-гіганта.

За знахідки "помилок" в роботі Google Chrome - платитимуть більше

Це стосується помилок, які дозволяють віддаленому атакуючому виконати довільний код на комп’ютері, коли користувач просто переглядає веб-сторінки.

Програма плати за помилки була розпочата у листопаді 2010 року, і тоді нагорода складала $ 3133,7.

“Коли ми отримуємо повідомлення про помилку, ми її виправляємо, Це добре для наших користувачів, а значить добре і для нас”, – сказав менеджер команди безпеки Google, Адам Майн.

Виплати за програмою винагороди за виявлення вразливостей склали вже близько $ 460 000.

Користувачі повідомили Google про 11 000 програмних недоліків, більше 780 осіб отримали винагороди від $ 300 до максимальноої.

Нагорода збільшена, щоб надихнути спеціалістів з програмного забезпечення виявити важкі для пошуку і потенційно небезпечні помилки.

“Ми хочемо, щоб вони знали, що їх чекає нагорода, якщо вони знайдуть серйозні помилки”, – сказав Майн.

Помилки, знайдені в сфері послуг, наприклад у програмному забезпеченні для смартфонів “Єдиний гаманець”, як правило, заслуговують більш щедрого винагороди.

Люди отримують гроші за програмою винагороди за виявлення вразливостей, це зазвичай фахівці з комп’ютерної безпеки, студенти-програмісти, що відточують свою майстерність, і адміністратори сайтів.

За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.