Новини України. 27 квітня. 21 квітня у розважальному закладі Львова працівники управління Державної служби охорони у Львівській області застосували фізичне насилля щодо двох відвідувачів закладу. Вони отримали важкі тілесні ушкодження.

У Львові працівники ДСО побили відвідувачів розважального закладу

Про це журналісти повідомили начальника Головного управління МВС України у Львівській області генерал-майора міліції Рудяка Олександра.

Була проведена оперативна службова перевірка. За її результатами до Міністерства внутрішніх справ України скеровано клопотання про звільнення шістьох працівників управління Державної служби охорони у Львівській області. Про це повідомили в прес-службі ГУ МВС України у Львівській області.

Окрім безпосередніх учасників цього злочину начальник ГУ МВС України у Львівській області генерал-майор міліції Рудяк також запропонував звільнити з органів внутрішніх справ двох міліцейських керівників – начальника управління Державної служби охорони у Львівській області полковника міліції Скорнякова Олександра Борисовича та начальника Сихівського райвідділу Львівського міського управління міліції полковника міліції Гимона Ігоря Несторовича.

Полковник міліції Ігор Гимон 26 квітня сам написав рапорт на звільнення з ОВС.

Також міністру внутрішніх справ скероване клопотання про проведення в ГУ МВС України у Львівській області позачергової атестації усього особового складу.

“Це – майже 8 тисяч працівників”, – зазначив Рудяк.

Прокурор Львівської області Олег Василенко за згадуваним фактом порушив кримінальну справу.

Для відшкодування повного курсу лікування потерпілих, працівники міліції Львівської області вирішили зібрати і надати їм добровільні благочинні внески.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.