Новини економіки. 17 квітня. Ціна на цукор буде рости.

цукор
Підвищення ціни на цукор не залежить від виробника

Таку думку висловив глава правління Національної асоціації цукровиробників України “Укрцукор” Микола Ярчук, повідомляє Сегодня.

За його словами, сьогодні ціна залежить від витрат і кон’юнктури зовнішнього і внутрішнього ринку. У зв’язку з цим, глава “Укрцукор” вважає, що ціна на цукор підвищуватиметься.

“Якщо буде підвищуватися ціна на газ та інші матеріали, то як може стояти на місці ціна на цукор? Просто його будуть виробляти, і він буде дорогим. І ми будемо імпортувати дорогий солодкий пісок з-за кордону, якщо свого не виробимо”, – зазначив він.

У той же час, на його думку, підвищення ціни на цукор не залежить від виробника, а від інфляційних процесів та інших складових. “Тому, звичайно, ми прогнозуємо, що ціна повинна зростати. Але якогось непередбачуваного зростання не повинно статися”, – запевнив експерт.

Як повідомлялося, перший заступник міністра аграрної політики і продовольства Микола Безуглий раніше заявив, що Кабмін знизив мінімальну ціну на цукор на поточний маркетинговий рік (МР, вересень 2011 – серпень 2012 року) на 13,7% – до 5,1 тис. грн/т (з урахуванням ПДВ).

Крім того, за його словами, на новий маркетинговий рік уряд планує встановити мінімальну ціну на цукор – 5,91 тис. грн/тонна. У третій декаді січня 2012 фактично оптово-відпускні ціни на цукор знаходилися в межах 5,3-5,5 тис. грн/тонна, тоді як мінімальна ціна становить 5,91 тис. грн/тонна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.