Новини України. 4 квітня. У 5-й Центральної клінічної лікарні “Укрзалізниці” створений спеціалізований блок для лікування екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

На підготовку блоку до прийому Тимошенко пішло 2 дні

Розташований на 9-му поверсі лікарні, в середу він презентований журналістам.

“На підготовку цього блоку до прийому високопоставленої пацієнтки пішло 2 дні”, – сказав головлікар лікарні Михайло Афанасьєв.

За його словами, блок включає палату на одну людину з телевізором, холодильником і кнопкою виклику персоналу, в коридорі – обладнаний сигналізацією пост медсестри. Поруч знаходиться санітарний блок, в якому є гаряча і холодна вода.

Відеоспостереження в палаті немає, але в коридорі перед блоком – є. На всіх вікнах блоку встановлені решітки, двері в коридор металеві.

Як зазначила на брифінгу після презентації блоку перший заступник міністра охорони здоров’я Раїса Моїсеєнко, 5-а ЦКЛ – краща клініка, призначена для лікування спинальних хворих, і саме її вибрала комісія МОЗ для лікування екс-прем’єра.

“І кадрове, і технічне забезпечення лікарні дозволяють забезпечити лікування Юлії Тимошенко на європейському рівні”, – підкреслила Моїсеєнко.

Відповідаючи на питання щодо згоди Тимошенко лікуватися в запропонованому установі, перший заступник міністра сказала: «Ми їй запропонували лікування в 5-й ЦКЛ і будемо пропонувати сьогодні. Вона пообіцяла обміркувати це і повідомити своє рішення».

Як додав Афанасьєв, в клініці є оптоволоконна кабельна зв’язок, що дозволяє в разі потреби організувати телеміст з провідними клініками і проконсультуватися з приводу діагностики та лікування.

При цьому в.о. начальника Державної пенітенціарної служби в Харківській області Євген Бараш зазначив, що в обласній системі ГПтС є стаціонар для лікування засуджених на базі Темнівської колонії. Але враховуючи, що Генпрокурор Віктор Пшонка дозволив лікування Тимошенко за межами колонії, прийнято рішення про можливість її лікування в 5-й ЦКБ «Укрзалізниці».

Бараш також підкреслив, що охорона в блоці буде жіноча обов’язкова, але при цьому будуть дотримані як права засудженої, так і правила пенітенціарної системи.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.