Новини світу. 6 квітня. Місто з населенням всього в одну людину був проданий сьогодні на аукціоні в США за 900 тис доларів.

В останні роки в Буфорді проживала всього одна людина

Буфорд, розташований на південному сході штату Вайомінг, був придбаний двома громадянами В’єтнаму.

У містечку, розташованому на плоскогір’ї на висоті 2500 метрів над рівнем моря, є автозаправка, невеликий магазин, будівля школи, побудована в 1905 році, гараж, сарай і будинок з трьома спальними. Крім того, переможці аукціону отримають 4 гектара землі.

В останні роки в Буфорді проживала всього одна людина – Дом Саммонс, який і виконував обов’язки мера. У його володінні перебували земля і нерухомість.

Він переїхав в крихітне містечко в 1980 році разом з дружиною і дитиною. Після того, як дружина померла, а син поїхав, єдиний житель прийняв рішення продати свої володіння. Цей крок він пояснив небажанням залишатися на самоті.

Після передачі “ключів від міста” новим власникам Саммонс має намір вибрати інше місце проживання, де планує написати книгу про 32 роки, які він прожив в Буфорді.

Аукціон проходив в самому місті, в приміщенні магазину. Торги почалися із ставки в 100 тис доларів, і протягом 15 хвилин ціна населеного пункту зросла вдев’ятеро. Як зізнався Саммонс, він насилу стримував сльози, коли пролунав вигук “Продано!”

“Я прожив тут половину свого життя. Я дуже емоційна людина, але сподіваюся, що впораюся з розставанням”, – сказав він.

Буфорд з’явився на карті США в середині XIX століття, коли будувалася трансконтинентальна залізниця. У той час населення міста налічувало близько 2 тис людей, переважно робітників і членів їх сімей. У міру прокладки шляхів на захід країни число жителів Буфорді поступово скорочувалася.

Поряд з селом Монові, розташованої в штаті Небраска, Буфорд вважається найменшим населеним пунктом в США.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.