Новини України. 18 квітня. Генерали міліції збирають кошти на відшкодування грошових витрат державного бюджету на урочисті заходи до Дня міліції у 2008-2009 роках.

Для Луценка збирають гроші

Ці кошти міністерство внутрішніх справ вимагає від екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Співробітники міліції створили ініціативну групу, яка координуватиме збір грошей.

“Ми хочемо проінформувати пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ, а також діючих міліціорнерів про збір коштів. Цю суму не повинен гасити сам міністр, адже на концерті в Палаці Україна було 4 тисячі глядачів. Ми пропонуємо скинутися і погасити цю суму”, – сказав генерал-полковник МВС Володимир Євдокімов на прес-конференції в Києві.

Він зазначив, що члени ініціативної групи вже внесли ці кошти. Також, як відомо ініціативній групі, кошти перераховують інші співробітники внутрішніх справ.
Євдокімов зауважив, аби ті, хто переказує гроші сказали свої дані та індефікаційний код, щоб коли суд скасує вирок – гроші повернули.

“Особисто до мене передзвонило близько 200 співробітників міліції. Це і офіцери, і викладачі наших вузів. Вони цікавляться, куди потрібно перераховувати кошти, тому ми вирішили оприлюднити розрахункові рахунки, куди всі бажаючі могли переказати туди гроші”, – наголосив генерал-полковник.

Співробітники міліції нагадали, що всього потрібно зібрати 643 тис гривень. “В Україні всього 300 тисяч співробітників міліції. Це всього ж по 2 гривні скинутися. Ці кошти не повинні лягти на плечі сім’ї Юрія Віталійовича. У нього ж двоє дітей, їх теж за щось треба виховувати”, – підкреслив генерал-лейтенант Віталій Ярема.

Він наголосив, що співробітники міліції “ніколи не вважали і не вважатимуть Юрія Луценка злочинцем, навіть якщо він буде у місцях позбалення волі”.

Генерали міліції закликали керівництво міністерства внутрішніх справ не вводити жодних санкцій проти тих осіб, які хочуть погасити хоча б ту суму, яка дорівнює вартості квитка на концерт.

Кошти будуть перераховуватися до Державної казначейської служби України. Оскільки позивачем виступає Міністерство внутрішніх справ, то і кошти, зібрані генералами міліції, повинні надходити на рахунки спеціального фонду Міністерства внутрішніх справ.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.