Новини України. 26 квітня Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко вимагатиме від польських чиновників та авіакомпанії LOT вибачитись особисто перед кожною дитиною, яка через затримку рейсу ночувала в польському аеропорті з 20 на 21 квітня.

юрій павленко
Юрій Павленко заступиться за дітей, які ночували у польському аеропорту

Про це Юрій Павленко заявив на своїй сторінці у Facebook після зустрічі з батьками дітей, які ночували у польському аеропорті.

“Моя позиція безумовна: розцінюю дії авіакомпанії LOT, польських державних органів, зокрема, державної прикордонної служби та адміністрації аеропорту Варшави як грубе порушення прав дітей. Вимагатиму особистого вибачення перед кожною дитиною, а також спільно з батьками – максимальної компенсації збитків. Домовилися з батьками діяти разом”, – заявив Павленко.

Зазначимо, 14 учнів 7-11 класів львівської гімназії через затримання рейсу змушені були після 9-годинного перельоту з Канади добу чекати в польському аеропорті і ночувати просто на підлозі на маленьких подушках і ковдрах. Учням не відкрили віз та не поселили до готелю попри звернення керівників групи. Нагодували їх лише після численних скарг керівників групи. Діти прилетіли літаком авіакомпанії LOT після двотижневої навчальної поїздки до Канади.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.