Новини України. 6 квітня. Юлія Тимошенко написала звернення до Януковича стосовно умов, які для неї створили.

Тимошенко звернулася до Януковича

“В останній час уся пропагандистська машина влади працює для того, щоб розповісти країні і світові, як гарно, комфортно, світло та весело живеться мені у в’язниці.

У Качанівській колонії, а тепер уже і в лікарні Укрзалізниці що не день – то “відкриті двері”, прес-конференції, брифінги, екскурсії, презентації, виставки нових меблів та інші демонстративні “бієнале”.

Така відверто безсоромна “показуха” страшна і огидна. Забрати у мене безпідставно і незаконно найдорожче, що даровано Богом – особисту свободу – і при цьому розповідати, що мені тут краще, аніж на волі – це філософія садиста.

Вікторе Федоровичу, мені не треба вашого комфорту та “сервісу” ні у в’язницях, ні у лікарні. Я віддаю собі звіт, що це брудна і бездарна пропагандистська кампанія за бюджетні гроші. Мільйони людей страждають, не маючи грошей, щоб придбати собі або своїм дітям навіть вкрай необхідні ліки, отримати медичну допомогу навіть для своїх смертельно хворих рідних людей, а ви влаштовуєте демонстрацію розкошів у в’язницях та лікарнях задля піару.

Саме тому я категорично відмовляюсь від штучно створених бутафорських умов в лікарні Укрзалізниці та вимагаю, щоб все це використали для лікування хворих дітей.

Плазму, що забрали у головного лікаря – прошу повернути людині.

А щодо мого лікування – виконайте рекомендації незалежних лікарів і рішення Європейського суду з прав людини на загальних засадах”.

Юлія Тимошенко

Джерело tymoshenko.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.