Новини технологій. 13 квітня. До партнерської програми відеохостингу YouTube, що дозволяє авторам роликів заробляти і просувати свої твори, тепер можуть приєднатися всі охочі.

youtube
YouTube дозволяє всім заробляти на рекламі в роликах

Про це повідомляється в партнерському блозі YouTube.

Партнерська програма дозволяє авторам отримувати частину доходу від показу рекламних оголошень в їх відеороликах. Також партнерам надані розширені можливості з завантаження відео, оформлення каналів, захист від порушення авторських прав і вивчення статистики. Раніше партнерами могли стати тільки творці популярних роликів.

На сьогоднішній день партнерами можуть стати автори з двадцяти країн, у тому числі з США, Великобританії, Німеччини, Чехії та Польщі. YouTube підкреслює, що працює над розширенням цього списку.

Взяти участь у програмі можуть автори оригінальних роликів, яким належать всі права на свої твори або які отримали дозвіл правовласників на їх використання.

При цьому “новачкам” будуть недоступні деякі функції з оригінальної партнерської програми. До них відносяться можливість створювати свої рекламні банери на сайті і безкоштовно рекламуватися за допомогою рекламної мережі Google.

Партнерська програма була запущена в 2007 році.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.