Новини економіки. 29 квітня. Нинішня українська економіка не може забезпечувати баланс між доходами та видатками.

Світові експерти говорять, що економічна рецесія затягнеться

Про це розповів економіст Олександр Кендюхов.

“Тому ми змушені позичати гроші за межами країни, щоб не було соціального падіння. Візьмемо 2012-й. На цей рік прогнозують входження України в другу хвилю світової економічної кризи, яка може початись наприкінці року. Це криза західної цивілізації. Вона має призвести до зменшення споживання в Сполучених Штатах і країнах Європи.

Оскільки вітчизняна економіка прив’язана до них, то в нас скоротиться виробництво в металургійній і хімічній галузях, а відповідно – й у видобувному секторі. Тобто, отримаємо збільшення безробіття й зубожіння населення”, – зауважив він.

Кендюхов наголосив, що усі світові експерти говорять, що економічна рецесія затягнеться.

“Це значний ризик для України. Хто нам дасть гроші під час поглиблення кризи? Міжнародний валютний фонд сконцентрується на країнах Європи. Найреальнішим кредитором стане Китай. А ця країна видає кредити або під заставу землі, або під державні гарантії – що, по суті, те саме”, – підкреслив економіст.

Кендюхов зауважив, що зараз ми спостерігаємо, як домінування переходить із Заходу на Схід.

Китай свого часу був колонією Європи, а зараз є передумови того, що Європа стане торговою колонією Китаю. Ймовірність украй важких часів для України дуже висока”, – наголосив він.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.