Новини України. 20 квітня. Рішення депутатів м. Турка на Львівщині про знесення монументу Слави представники партії «Єдина Росія» трактують як образливе.

"Єдина Росія" проти знесення монументу Слави на Львівщині

Представники «Єдиної Росії» мають намір звернутися до Верховної Ради України про неможливість прийняття рішень, подібних рішенням депутатів міськради Турки. Про це заявила представниця «Єдиної Росії», голова комітету Держдуми з безпеки та протидії корупції Ірина Ярова.

«Подібні рішення ображають пам’ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни, – сказала Ярова. – Ми розуміємо, що це інтернаціональне поховання. А отже – це питання не місцевої влади, і навіть не питання однієї держави. Це питання міжнародної значущості і має пряме відношення до країн – учасниць антигітлерівської коаліції, і всіх тих, хто воював проти фашизму».

«Ми дуже сподіваємося, що наші колеги з Верховної Ради України будуть приймати рішення виключно на основі норм міжнародного права, а також виходячи з принципів моральності і гуманізму», – додала вона.

Зазначимо, що депутати з Турки вирішили знести монумент Слави та братську могилу, де поховані 43 радянських воїна-визволителя. Таким чином місцева влада має намір «упорядкувати центральну площу міста», про що сказано в рішенні депутатів. За таке рішення проголосувало 24 з 30 чинних депутатів і один голос був «проти».

За матеріалами Единая Россия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.