Новини України. 30 квітня. Європейські політики не мають відмовлятися від візитів на матчі Євро-2012 в Україні, а лише від зустрічей із президентом Януковичем, адже чемпіонат потрібен насамперед Україні і українцям, а не владі.

Яценюк: європейські лідери повинні приїхати до України не зустрічатися з Януковичем

Про це заявив лідер партії “Фронт Змін” Арсеній Яценюк під час зустрічі в Києві з німецькими журналістами.

Він зазначив, що витрати на підготовку до чемпіонату лягли на плечі українців.

“Влада витратила 10 мільярдів доларів на Євро-2012 – це податки українців. Стадіон у Києві – один із найдорожчих інфраструктурних проектів у світі. Гадаю, 50% цих грошей просто перейшли в офшорні компанії. Це не футбольний – це діамантовий чемпіонат”, -сказав він.

Проте лідер “Фронту Змін” переконаний, що проведення Євро-2012 надзвичайно важливе для України.

“Ми хочемо зацікавити європейців. Ми прагнемо показати нашим європейським друзям, що Україна – це Європа. У нас європейські цінності та стандарти”, – зазначив він.

Арсеній Яценюк наголосив, що через політичні переслідування влада загнала Україну в глухий кут.

“Країна фактично перебуває в ізоляції і з боку Заходу, і Сходу, з боку Вашингтона, Брюсселя, Москви, Пекіна”, – цитує Яценюка прес-служба “Фронту Змін”.

На запитання журналістів, чи допоможе опозиції сигнал із боку європейських керівників держав, якщо вони відмовляться відвідувати матчі Євро-2012, Арсеній Яценюк наголосив, що чемпіонат – це подія насамперед для українців, а не для влади: “Краще, аби керівники європейських країн відвідали Євро і не зустрічалися з президентом Януковичем. Це візит не до Януковича, це візит – до українців”.

“Ми в опозиції до нинішньої влади і президента Януковича, а не до України. Чемпіонат необхідний. Нам потрібно показати, що Україна – європейська країна”, – додав Арсеній Яценюк.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.