Новини політики. 7 квітня. Лідер партії Фронт змін Арсеній Яценюк заявив, що партія прийняла рішення про формування єдиного списку кандидатів у депутати як на мажоритарних округах, так і за партійними списками.

Яценюк об'єднує опозицію

За його словами, питання складання списку буде узгоджуватися з іншими опозиційними силами і буде оголошений 23 квітня, після чого об’єднана опозиція дасть прес-конференцію, передає ЛігаБізнесІнформ.

“З 220 кандидатів, які спочатку подавалися, ми передаємо на розгляд контрольної комісії тільки 38 кандидатів, які пройшли ретельну перевірку”, – сказав політик на прес конференції в суботу в Києві.

Яценюк зазначив, на політраді в суботу також було прийнято рішення, що “кожна партія – і політична партія Фронт змін, і політична партія Батьківщина – будуть мати право вето на кожного кандидата в депутати як по мажоритарному, так і по загальнонаціональному списку”. Він також додав, що інші політичні сили, які є учасниками об’єднаної опозиції, в тому числі Свобода, однозначно мають право на таке вето.

Говорячи про технічні питання участі партій в майбутніх виборах, Яценюк нагадав, що закон не дозволяє участь блоків, тому “треба буде виконати формальності закону”. “Комусь треба буде тимчасово залишити лави своєї партії, для того, щоб відновити партійне членство в ній після виборів”, – зазначив політик. Яценюк підкреслив, що це технічні процедури, а “політична партія Батьківщина, як і політична партія Фронт змін існували і будуть існувати”.

Він також нагадав, що об’єднана опозиція має намір провести до Верховної Ради 226 депутатів і таким чином обрати спікера парламенту від демократичної більшості. Політик проінформував, що 12 травня об’єднана опозиція має намір провести форум, на якому оголосить про свої подальші дії.

Яценюк також повідомив, що на сьогоднішньому засіданні політради партії був присутній перший заступник лідера Батьківщини Олександр Турчинов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.