Новини України. 10 квітня. Рішенням КС, що забороняє одночасне балотування до парламенту в мажоритарному окрузі та за партійним списком, влада прагне зірвати формування списків Об’єднаної опозиції.

Арсеній Яценюк
Яценюк: Янукович "зриває" парламентські вибори

Про це сказав лідер “Фронту Змін” Арсеній Яценюк.

Яценюк підкреслив, що за закон про вибори до Верховної Ради проголосували 366 народних депутатів, тобто конституційна більшість. Він нагадав, що президент України зобов’язаний перед підписанням закону перевірити його на відповідність Конституції та рішень Конституційного суду.

“Янукович як гарант Конституції, це зробив і підписав закон. А потім, коли влада зрозуміла, що цей закон забезпечує чесні вибори, що вони будуть не на користь Партії регіонів, а на користь народу України, президент дав вказівку КС планомірно скасовувати ті статті закону, які не влаштовують ПР” – цитує Яценюка прес-служба “Фронту Змін”.

“Проведення чесних виборів зривається президентом Януковичем”, – наголосив він.

Ці рішення спрямовані безпосередньо проти опозиції, переконаний Арсеній Яценюк.

“Одна ситуація, коли ти представляєш на мажоритарному окрузі владу і на тебе працює вся адміністративна машина, а інша – коли ти представляєш опозицію і вся адміністративна машина працює проти тебе. Тому на складних округах ми би давали можливість депутату бути і в списку, і на мажоритарному окрузі. Вони забрали в нас цю можливість”, – заявив лідер “Фронту Змін”.

Він підкреслив, що рішення КС змушує Об’єднану опозицію переформатовувати списки кандидатів у депутати.

“Ми все одно затвердимо єдиний список мажоритарних кандидатів. Ми все одно забезпечимо голосування на всіх округах, забезпечимо своїх спостерігачів і перемогу опозиції”, – наголосив Арсеній Яценюк.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.