Новини політики. 1 квітня. Президент України Віктор Янукович направив привітання Президенту Ірландії Майклу Хіггінсу з нагоди 20-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між країнами.

Янукович радий співпраці України і Ірландії

“Від імені народу України та від себе особисто щиро вітаю Вас із 20-ю річницею встановлення дипломатичних відносин між Україною та Ірландією.

Головним здобутком цих двох десятиліть вважаю створення та зміцнення справжнього партнерства між нашими країнами, що сприяє подальшому успішному розвитку двосторонніх стосунків. Набуває нової динаміки торговельно-економічна співпраця, зміцнюються контакти між людьми.

В Україні високо цінують послідовну підтримку Ірландією курсу нашої держави на повноправне членство в Європейському Союзі та сподіваються на її продовження у майбутньому. Переконаний, що українсько-ірландські взаємини набудуть нового, ще глибшого змісту з укладенням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Україна та Ірландія стали надійними партнерами на міжнародній арені. Важливим етапом двостороннього співробітництва у форматі міжнародних організацій є взаємодія в рамках ОБСЄ під час цьогорічного головування Ірландії та наступного головування України.

Користуючись нагодою, бажаю Вам, Ваша Високоповажносте, доброго здоров’я та подальших успіхів у Вашій відповідальній державній діяльності, а дружньому ірландському народові – стабільності та процвітання”, – йдеться в повідомленні.

Джерело УНН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.