Новини економіки. 7 квітня. Громадяни та промисловість України не будуть заручниками непомірно високої ціни на газ, яку зараз платить наша держава.

Підняття вдвічі цін на газ - це не вихід

Про це напередодні заявив президент України Віктор Янукович, повідомляє прес-служба глави держави.

«Ціна на газ з доходами «Нафтогазу Україна» щомісяця не балансувалася і не балансується приблизно на 500 млн доларів. Тобто доходів «Нафтогазу» вистачає на 50% оплати ціни на газ. Що в такому випадку нам треба було робити? Те, що нам радили деякі міжнародні організації – тобто підняти ціну на газ щонайменше на 50% для споживачів України? Ці ціни повинні були зрости вдвічі. Ми цим шляхом не пішли», – сказав Віктор Янукович.

Глава держави нагадав, що в спадщину від попередників нинішня влада отримала надзвичайно складну ситуацію в газовому питанні.

Глава держави підкреслив, що влада свідомо не пішла на такий крок, оскільки розуміла – для громадян це неприйнятно, «більшість соціально не забезпечених людей таку ціну не витримають».

Віктор Янукович також додав, що істотне підвищення ціни на газ також негативно позначилося б на національних промислових підприємств. Для них це буде означати збитковість і втрату конкурентоспроможності на світових ринках.

«Для економіки це тупик», – підсумував Віктор Янукович.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.