Новини економіки. 28 квітня. Президент України Віктор Янукович підписав закон № 4658-VI “Про внесення змін до Закону України” Про трубопровідний транспорт “щодо реформування нафтогазового комплексу”.

Президент підписав закон про реформування нафтогазового комплексу

Про це повідомила прес-служба глави держави.

Верховна Рада України прийняла в цілому законопроект народного депутата України Юрія Кармазіна “Про трубопровідний транспорт” 13 квітня.

Законопроект, ініційований Кармазіним, передбачає, що “реорганізація (злиття, приєднання, поділ, виділення, перетворення) держпідприємств, дочірніх підприємств НАК “Нафтогаз Україна”, що здійснюють діяльність з транспортування магістральними трубопроводами, зберігання в підземних газосховищах, і НАК “Нафтогаз Україна” здійснюється за рішенням Кабінету міністрів України“.

Важливо відзначити, що до другого читання в закон була внесена поправка, що встановлює, що така реорганізація може проводитися “виключно з метою та на виконання зобов’язань, взятих Україною відповідно до Закону України “Про ратифікацію Протоколу про приєднання України до Договору про заснування Енергетичного Співтовариства“.

За матеріалами Зеркало недели

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.