Новини України. 24 квітня. Призначення Голови РНБО Андрія Клюєва начальником центрального виборчого штабу Партії регіонів на парламентських виборах поставило Президента України в пікантну ситуацію.

Микола Томенко
Томенко: Янукович дезінформував суспільство, говорячи про Клюєва

Про це Микола Томенко сказав журналістам сьогодні, коментуючи дане призначення.

Микола Томенко нагадав, що в лютому цього року в інтерв’ю трьом телеканалам Віктор Янукович заявив, що Андрій Клюєв не буде очолювати штаб Партії регіонів на парламентських виборах.

Так, відповідаючи на запитання, чи буде Клюєв начальником штабу Янукович сказав: “Андрій Петрович не буде…”. А на уточнення журналістів: “Не буде займатися виборами?”, Президент ще раз наголосив: “Не буде керувати штабом”.

За словами віце-спікера, можна зробити висновок, що: “або Президент дезінформував суспільство, і зокрема, прихильників Партії регіонів, або позицію Президента не взяли до уваги, коли приймали дане рішення”.

Томенко також додав, що це рішення ще раз підтверджує невеликі кадрові можливості партії влади.

“Якщо говорити про кадровий потенціал Партії регіонів під час виборчої кампанії, то вже сьогодні можна сказати, що зміниться те, що нічого не зміниться: першим в списку буде Микола Азаров, а керівником штабу – Андрій Клюєв“, – сказав він.

“За будь-яких обставин, призначення Андрія Клюєва начальником центрального виборчого штабу Партії регіонів поставило Президента в пікантну ситуацію”, – підсумував Микола Томенко.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.