Новини економіки. 11 квітня. Україні в найближчі 2 роки доведеться приєднатися до Митного союзу, оскільки іншого виходу в цієї держави немає.

Митний союз
Політолог каже, що Україна вступить до Митного союзу протягом двох років

Відповідний прогноз на круглому столі в Києві озвучив політолог Ростислав Іщенко.

«Україна в найближчі роки, менш ніж через два, в Митний союз як мінімум вступить, незважаючи на думку Віктора Федоровича, складу майбутньої Верховної Ради і т.п. Якщо не вступить – її не буде», – сказав він.

За словами Іщенко, Київ не може розраховувати на які-небудь нові економічні поступки з боку Москви, оскільки в Росії більше не довіряють українській еліті.

«Останній приклад – зона вільної торгівлі в рамках СНД. Спочатку підписали документ, сказали, що задоволені. Росіяни пропонували ратифікувати документ в парламентах синхронно. Але українська сторона потягнула час. А тепер представники «партії регіональних інтелектуалів» починають заявляти: «Ми, можливо, ратифікуємо, але давайте трошки змінимо текст договору». Представники українського парламенту не розуміють, що вони не мають права переписувати укладену угоду. Звичайно, після таких фортелів нам не будуть довіряти. Росії потрібні гарантії того, щоб через півроку, отримавши нову знижку на газ або інші преференції, Україна, нагулявши жирок, не скаже: «Та ну, це виконуємо, це ні, це ратифікуємо, це ні», – сказав політолог.

На його думку, ситуація в економіці України є кризовою.

«Українські підприємства будуть здихати, а люди виходити на вулиці. Бюджет не буде отримувати податки з підприємств, а він і так суцільна діра. А нам необхідно ще й виплачувати гроші, які ця держава напозичали», – змалював ситуацію Іщенко.

Джерело Новый регион 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.