Новини здоров’я. 17 квітня. Під час вагітності жінка буквально пересичена інформацією про те, що корисно, і що шкідливо для майбутньої дитини.

вагітність-вагітна жінка
Немиті овочі й фрукти можуть стати причиною інфекції, такої як токсоплазмоз

Так, алкоголь і куріння повинні бути повністю виключені – але існують і інші продукти, від яких бажано відмовитися.

По-перше, вагітним не рекомендується їсти ананаси. Цей фрукт містить речовину, і може стати причиною проблем з виношуванням. Варто зазначити, що для цього жінці необхідно випити літри ананасового соку, що швидше викличе діарею. Ананасів слід уникати в першому триместрі, а також тим, хто знаходиться в групі ризику. Коли вагітність добігає кінця, деякі жінки п’ють ананасний сік, щоб наблизити пологи.

У багатьох народів вважається, що вживання папайї під час вагітності також може викликати передчасні пологи. В папайї, особливо, в незрілій або напівстиглій, міститься речовина, що викликає скорочення матки. Що стосується стиглої папайї, її можна їсти без побоювання. Цей фрукт багатий вітамінами та іншими корисними речовинами, що захищають від печії і запорів.

Деякі лікарі впевнені, що жінкам варто відмовитися від винограду в останньому триместрі вагітності через речовини, що підвищують температуру.

І, нарешті, справжню небезпеку для вагітних, і не тільки, представляють немиті овочі й фрукти, які можуть стати причиною інфекції, такої як токсоплазмоз.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.