Новини світу. 7 квітня. Роман, як правило, триває довго – а ось скороминуща інтрижка частіше закінчується одноразовим сексом.

Поведінка чоловіка може видати його

Як відрізнити нічого не значущу для чоловіка інтрижку з жінкою, яку він, можливо, більше ніколи не побачить, від серйозного захоплення на стороні?

Якщо ваш чоловік, зазвичай носить бороду і старі кросівки, раптово починає голитися і надягати на себе краватку-метелика, можливо, він намагається привернути чиюсь увагу. Надмірна заклопотаність своїм зовнішнім виглядом і фігурою зазвичай не є наслідком сексу на одну ніч.

Якщо ваш партнер раптом виявить цікавість до чогось, що його раніше не цікавило, задумайтеся. Улюблені страви його коханки можуть стати його улюбленими стравами. При цьому можуть змінитися не тільки його смакові уподобання, а й манера поводитися за столом.

Якщо раніше ваш секс був досить передбачуваний, проте ні з того ні з сього чоловік починає вимагати більше або менше любові, і намагається зробити в ліжку те, чого він раніше не робив, можливо, його сексуальні запити змінилися через іншу жінку.

Коли чоловік віддаляється і перестає цікавитися відносинами, швидко втрачає терпіння і часто сердиться, це може бути наслідком того, що він приділяє всю свою увагу своїй таємній коханій.

Прислухайтеся до своєї інтуїції. Якщо вас щось турбує, постарайтеся пошукати докази подружньої невірності. Довіряйте своїм відчуттям, якщо вони тривають довго і не проходять – можливо, у вашого чоловіка серйозний роман на стороні.

Джерело Здравое

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.