Новини технологій. 5 квітня. Інтернет-пошуковик Yahoo! має намір скоротити близько 2000 робочих місць, або 14 відсотків від свого персоналу.

Yahoo! звільняє працівників

В офіційному прес-релізі пошуковика мовиться, що звільнення пройдуть в рамках реформування Yahoo, яке передбачає перетворення компанії в більш прибуткову. В Yahoo! очікують, що заходи економії дозволять зберегти близько 375 мільйонів доларів на рік.

Чутки про масові звільнення в Yahoo! почали ходити з кінця березня, коли про це повідомило агентство Reuters. За його даними, Yahoo! повинен був оголосити про звільнення кількох тисяч співробітників, в основному з відділів маркетингу і досліджень. Ці чутки в компанії офіційно не коментували.

Коли співробітників сповістять про звільнення, поки невідомо.

Yahoo! після того, як їй не вдалося злиття з Microsoft в 2008 році, почала активно втрачати частку ринку і, як наслідок ринкову вартість. За останні п’ять років капіталізація пошуковика скоротилася вдвічі, а за останній рік – на 10 відсотків. Для порівняння по Google аналогічні цифри становлять +38 і +5 відсотків відповідно.

На початку торгів 4 квітня акції Yahoo! подешевшали на 0,69 відсотка і виглядають краще за ринок: індекс Nasdaq за той же час впав на 1,69 відсотка.

Джерело Лента.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.