Новини України. 13 квітня. Фото.Чим саме займалися народні депутати коли приймали нову редакцію Кримінально-процесуального кодексу України?

Олексій Кунченко пише смс

Багато людей давно могли здогадуватися, що народні депутати, так би мовити, не дуже розумово напружуються, коли приймають важливі і неважливі для України рішення. Після засідання Верховної ради в ніч з 12 на 13 квітня вони могли в цьому переконатися.

Без сумніву, прийняття нового КПК (вперше за 20 років незалежності України) є вагомим рішенням. Проте не всі депутати перейнялися цим питанням, і просто “забили” на нову редакцію КПК. “За” новий Кодекс проголосував 271 депутат. Водночас в залі були присутніми близько 50-ти нардепів.

Як перейнялися прийняттям нового Кодексу нардепи видно на світлинах “Української правди”:

Петро Симоненко перевіряє свою листівку до Дня перемоги.

Народний депутат Валерій Писаренко вирішує питання виборчої кампанії в Харкові.

“Цей депутат з “групи Портнова” збирається балотуватися до нового парламенту за мажоритарним округом у Харкові. Від літа минулого року, він веде там агітаційну кампанію, не цураючись підтримки мера міста Геннадія Кернеса. Публічно це виражалося у присутності Кернеса на зустрічах Писаренка з виборцями, приурочених відкриттю чергової лавочки”, пише “УП”.

В листі, який він читає, згадується одна зі складових виборчої кампанії Писаренка – відкриття фонтанів. Але, як виявилося, цей процес координується з кабінету Кернеса – зокрема, координатор пише Писаренку, що стосовно фонтанів “встреча прошла в кабинете Г.А.”, зазначає видання.

“Доброе утро.

Пересылаю список по исполнителям, который я вчера взяла у Алексея. По ответам, которые пришли по Масленице, ситуация следующая. Большинство проблем, связанных с ремонтами и т. д., пока не решены. Так как эти вопросы не были ранее включены в бюджет. Так что пока информповода для новостей нет. По фонтанам встреча прошла в кабинете Г.А. Результат встречи: будут дальше общаться.

Проблема: нет новых утвержденных нормативов по показателям воды, при которых можно было бы использовать их установку по очистке. Ш*** был на встрече – я попала в небольшую пробку и опоздала на 5 минут”.

Регіонал Володимир Ярощук шукає собі в інтернеті піч для бані.

СМСки Олексія Кунченка під час прийняття КПК.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.