Новини здоров’я. 27 квітня. Учені не знайшли переконливих доказів того, що випромінювання від мобільних пристроїв призводить до раку головного мозку.

Wi-Fi
Wi-Fi виявився безпечним для здоров'я

Експерти з незалежного Агентства захисту здоров’я, Великобританія, вивчили наявні дані про вплив мобільних телефонів, трансмітерів і wi-fi на здоров’я і дійшли висновку, що вони безпечні.

Незважаючи на відсутність доказів того, що мобільні телефони можуть викликати розвиток раку мозку, експерти попереджають, що не можна виключити наявності зв’язку з цим в довгостроковій перспективі.

Досі всі дослідження на цю тему не враховували період часу більше 15 років. Більш того, невелика кількість наукових праць вказали на зв’язок між мобільниками і підвищеним ризиком розвитку ракових пухлин мозку, а два роки тому дослідники заявили про те, що у людей, що постійно користуються мобільним зв’язком, шанси розвитку гліоми збільшуються на 40%.

Варто враховувати, що більшість ракових пухлин мозку ростуть дуже повільно, і може пройти кілька десятків років, перш ніж проявляться перші симптоми.

«Ми вважаємо, що нам необхідно продовжувати стежити за тенденціями в онкології, і, особливо, за пухлинами мозку», – зазначили автори доповіді.

Таким чином, на даний момент немає ні доказів, ні спростувань того, що електромагнітні поля wi-fi, які стали популярні у школах, на робочому місці і вдома, роблять негативний вплив на здоров’я людей.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.