Новини України. 13 квітня. Сергій Власенко сподівається, що сьогодні буде поставлена крапка в питанні лікування Юлії Тимошенко.

Власенко: сьогодні буде поставлена крапка в питанні лікування Юлії Тимошенко

Про це захисник лідера опозиції повідомив журналістам під час брифінгу під стінами Качанівської колонії, де утримується Юлія Тимошенко, інформує прес-служба БЮТ.

За його словами, сьогодні німецькі лікарі, які оглядали лідера опозиції та ставили їй діагноз, мають оцінити харківську ЦКЛ №5, аби зробити висновки, чи можливо там виконати усі їхні рекомендації щодо лікування Юлії Тимошенко, а потім зустрітися з лідером опозиції.

Відповідаючи на запитання, що буде у випадку, якщо німецькі лікарі визнають умови в харківській лікарні такими, що не відповідають їхнім рекомендаціям, Сергій Власенко зазначив, що, на його думку, в такій ситуації вони мають самі визначити, яка спеціалізована клініка підійде для лікування Юлії Тимошенко.

Говорячи про стан здоров’я лідера опозиції, Сергій Власенко зазначив, що покращення немає, адже увесь цей час Юлія Тимошенко не отримує жодного лікування.

Сергій Власенко також підкреслив, що лідер “Батьківщини” неодноразово наголошувала, що не вимагає жодних спеціальних умов лікування, а очікує лише на виконання рекомендацій німецьких лікарів і в частині вибору лікарні – це має бути спеціалізована клініка, і в частині того, що лікування має проводитися незалежними медиками, а не тими, які ще недавно говорили, що Юлія Тимошенко абсолютно здорова.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.