Новини політики. 29 квітня. Владі буде вигідно, якщо екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко поїде в Європу незадовго до парламентських виборів і попросить там політичного притулку.

Українська влада намагається знайти вихід з глухого кута, в який сама себе загнала

Таку думку висловив політолог-міжнародник Геннадій Друзенко у коментарі кореспонденту ГолосUA.

Як зазначив експерт-міжнародник, для влади дуже важливо, щоб екс-прем’єр сама захотіла виїхати до Німеччини і щоб попросила там політичного притулку.

«Цим вбивають відразу двох зайців. З одного боку, Тимошенко за кордоном, її ніхто не катує, значить питання втратило гостроту. З іншого боку це не міняє її юридичний статус. Вона засуджена, кримінальний злочинець і не може брати участь у виборах», – додав експерт.

За словами Друзенка, на сьогоднішній день йде складна політична гра між Україною і Євросоюзом в особі Німеччини, а після останніх подій з екс-прем’єром українська влада намагається знайти вихід з глухого кута, в який «сама себе загнала».

«Тимошенко сидить, проти неї відкривають справу за справою, Європа тисне. Влада в такій ситуації, де потрібно зараз або вибачитися, але так вона виставить себе абсолютним дурнем, або шукати інший варіант, який відразу дав би дві розв’язки: зняв напругу з Заходом і не допустив би Юлію Тимошенко до виборів», – підкреслив експерт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.