Новини світу. 7 квітня. За даними статистичного агентства Євростат перше місце серед столиць Європейського союзу за кількістю злочинів на 100 тис. жителів посіла столиця Литви – Вільнюс.

вбивство
Вільнюс став лідером за кількістю вбивств

Друге місце, за інформацією агентства, займає столиця Естонії – Таллінн з рівнем 6,03 випадку на 100 тис. населення. Однойменна столиця Герцогства Люксембург посіла третю сходинку в списку столиць з найвищим рівнем вбивств і замахів. За даними поліцейської хроніки за 2007-2009 роки, в Люксембурзі реєструвалося 4,24 випадки вбивств на 100 тис. населення. Трохи спокійніше виявилися Амстердам (3,65) і Брюссель (3,09). Німецька столиця Берлін – на 11 місці з 27. Найбезпечнішою столицею агентство називає мальтійську Валлетту, де за вказаний період не було зареєстровано жодного випадку вбивства або замаху.

Високу кримінальну статистику Люксембургу пояснюють невеликою кількістю населення міста – всього 90 000 жителів. У той же час, згідно статистики по країнах-членах ЄС за 2009 рік, Мальта і Люксембург були визнаними лідерами списку найбезпечніших країн Європейського Союзу, найгірша ситуація у Великобританії, Франції та Німеччині.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.