Новини світу. 5 квітня. Відомий рок-музикант Ніл Янг працює над новим аудіоформатом, який стане альтернативою стисненим MP3-файлам в онлайн-магазинах Amazon і іTunes.

Янг неодноразово критикував MP3

Канадець сподівається створити такий формат, який за якістю не поступався б студійному звукозапису.

Про плани Янга стало відомо з заявки, яку він подав в Бюро США з патентів і товарних знаків (USPTO) у червні минулого року. У ній йдеться про реєстрацію шести товарних знаків: 21st Century Record Player, Earth Storage, Thanks for Listening, Ivanhoe, Storage Shed и SQS (Studio Quality Sound, тобто для записів в “студійній якості”).

Згідно з заявкою, ці назви можуть бути використані для позначення онлайнових і роздрібних магазинів, музики у високій якості, що завантажується з Інтернету, а також аудіо-та відеодисків. Ймовірно, Earth Storage та Storage Shed можуть бути зарезервовані під «хмарні» сховища, а SQS (Studio Quality Sound) – для записів у студійній якості.

Раніше Янг неодноразово критикував MP3. У січні на конференції D: Dive into Media він заявив, що в цьому аудіоформаті присутні тільки 5% даних від оригінальної запису. Янг також додав, що незадовго до смерті Стіва Джобса зустрічався із засновником Apple, і обговорював з ним проект по створенню нового плеєра, який зміг би програвати музику студійної якості.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.