Новини здоров’я. 11 квітня. Любіть свою роботу – або шукайте собі іншу!

жінка-робота-офіс
Впевненість в своїй цінності сприяє бажанню працівника залишитися в компанії

До цього нас закликають вчені з Канади, які виявили, що люди, які залишаються на службі лише через відсутність альтернативи, страждають від фізичного та нервового виснаження.

Стрес і надмірні вимоги роботодавця призводять до фізичного і емоційного занепаду у працівників. Особливо це стосується людей, які не люблять свою роботу, і залишаються в компанії лише з почуття обов’язку, так само як і їх колеги, що не уявляють себе на іншій роботі.

“Коли співробітники залишаються в своїй організації, тому що вони відчувають, що у них немає іншого варіанту, вони частіше відчувають емоційне виснаження. Це почуття, в свою чергу, може, врешті-решт, примусити їх піти з роботи.

Ми вважаємо, що роботодавці повинні намагатися мінімізувати це почуття “відсутності альтернатив” серед співробітників, розвиваючи їх навички, і, тим самим збільшуючи їх відчуття мобільності. Як це не парадоксально, почуття впевненості в собі і своїй цінності сприяє бажанню працівника залишитися в компанії », – пояснили дослідники з університету Монреаля.

Цікаво, що люди з високою самооцінкою найбільше страждають від передбачуваної відсутності альтернативи зайнятості, можливо, тому, що це є несумісним з їх відчуття власної важливості та компетентності.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.