Новини України. 14 квітня. Вбивця бізнесмена Євгена Щербаня Вадим Болотських не буде змінювати свої свідчення, щоб вказати на причетність до кримінальної справи Юлії Тимошенко та Павла Лазаренка.

Вадим Болотських розуміє, що житиме, поки не дасть свідчення проти Тимошенко

Про це розповів адвокат Дмитро Поєзд, який захищав Болотських під час досудового слідства в 2001-2003 роках, в інтерв’ю ZN.UA.

На питання журналіста, чи може кілер змінити свої показання, адвокат заявив:

“Болотських пошле їх на три букви. Він чекає, коли його переправлять у Росію. І розуміє, що його оберігатимуть і він буде живий доти, доки не дасть показань на Лазаренка й Тимошенко. У нього є шанс виграти час, і він це розуміє”.

“Тож тут прокуратурі нічого не світить — Болотських не даватиме неправдивих свідчень”, — додав Поєзд.

Адвокат нагадав, що Луганський Апеляційний суд не знайшов складу злочину ні в діях Лазаренка, ні в діях Тимошенко.

“Тепер необхідно поновлювати слідчі заходи. Допитати того ж таки Лазаренка, перевірити інформацію. І це при тому, що представники Генпрокуратури стверджують, щойно Лазаренко ступить на українську землю, його заарештують. Питання — хто ж так робить? Мені здається, дехто в цій країні дуже боїться повернення Лазаренка. До речі, США тепер не дасть дозволу на його допит. У них зовсім інші закони. Треба було його допитувати тоді, коли йшло слідство. А тепер прокуратуру чекає розчарування”, — зазначив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.